forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
СТРИЙСЬКИЙ ГРОМАДСЬКИЙ АКТИВІСТ ПОТРАПИВ ДО ЛІКАРНІ ЧЕРЕЗ КОНФЛІКТ НА ДОРОЗІ

СТРИЙСЬКИЙ ГРОМАДСЬКИЙ АКТИВІСТ ПОТРАПИВ ДО ЛІКАРНІ ЧЕРЕЗ КОНФЛІКТ НА ДОРОЗІ

Стриянин Юрій Левицький, засновник ГО "Стрийські хвости", опинився на лікарняному ліжку через конфлікт, що трапився 9 січня. На дорозі до чоловіка  підійшов інший мешканець міста, який порушив правила дорожнього руху, можливо, був п’яний та вирішив "розібратися" з Юрієм.

Про це повідомляє Львівська Мануфактура Новин.

"Це було ввечері. Я якраз повертався з одного з притулків, зі мною ще були люди.  Він, перегородивши мені дорогу, вискочив з машини і, наблизившись до моєї автівки, лаючись, витягнув мене з-за керма та вдарив. Я пригрозив що викличу поліцію, і він повернувся до своєї автівки", – розповідає Юрій LMN.

Після цього у чоловіка різко розболілась голова. Юрій поїхав до лікарні, його поклали у стаціонар. І досі чоловік перебуває там. У нього струс мозку. 

"Я звернувся до поліції. А потім з’ясувалось, що мій кривдник теж написав заяву. Начебто я на нього напав і побив. Через два дні його теж кладуть до лікарні. Через два дні, уявляєте? Ось, лежить зараз у сусідній палаті. Вчора вся його родина завалилась до мене в палату. Погрожували жорстокою розправою, якщо не заберу заяву", – каже Юрій Левицький.

Чоловік каже, що того ж дня напередодні був на зустрічі з головною прокуроркою Львівщини Іриною Діденко. 

"Піднімалось багато гострих питань. Говорили про бездіяльність прокуратури і поліції у нашому місті. Не виключаю, що така агресивна поведінка щодо мене може бути пов’язана саме з цим", – зазначає Юрій.

Про інцидент розповіли у місцевій спільноті "Стрийські рогалики", назвавши ім’я кривдника та показавши його фото.  

Фото з сторінки соціальної мережі Юрія Левицького.