forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
НА СТРИЙЩИНІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ 101- РІЧНИЦЮ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

НА СТРИЙЩИНІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ 101- РІЧНИЦЮ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Вчора, 22 січня, з нагоди 101-ої річниці Соборності України у Стрийському районному Будинку культури відбулося свято «Єднання заради Незалежності» за участю голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука, голови Стрийської районної ради Романа Козака, керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, духовенства, учасників національно-визвольної боротьби, учасників АТО, матерів загиблих в АТО та громадськості Стрийщини.

Про це повідомляє пресслужба Стрийської РДА.

Благословив захід сотрудник Катедрального Храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия о. Степан Кузишин. У своєму виступі він відзначив, що 30 років тому відбувся живий ланцюг, у якому взяли участь понад 3 мільйони українців. Ця символічна акція, яка об’єднала Україну від Заходу до Сходу, показала наскільки український народ прагне єдності.

Від святкової академії почесну місію покласти квіти до пам’ятника «Будителям» доручили учасникам АТО Ігорю Глив’яку та Євгену Руднику. Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам'ять усіх, хто загинув, здобуваючи та захищаючи соборність і незалежність Української держави.

 

Урочистості продовжилися святковим концертом за участю Муніципального чоловічого хору «Каменяр» Стрийського району, Народного хору «Унісон» Братківської школи мистецтв, Зразкового хореографічного колективу «Лілея» Народного дому села Нежухів та інших виконавців.