forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ЙОРДАНСЬКІ КУПАННЯ У СТРИЮ

ЙОРДАНСЬКІ КУПАННЯ У СТРИЮ

      Після Божественної  Літургій  стрияни зібралися біля храму Успіння Пресвятої Богородиці й урочистою процесією рушили до річки. Ходу очолили помічник єпископа Стрийської єпархії Богдан Манишин та  священнослужителі. Процесію супроводжували мелодії Різдвяних колядок у виконанні духового  оркестру Стрийського аграрного  коледжу. Дорогою до колони приєдналися і віряни храму Всіх Святих Українського народу.

            На березі річки Стрий священики  відслужили чин освячення води й щедро покропили людей освяченою водою. Кому  кроплення  видалося замало  у цілющу йорданську воду занурювалися повністю.  

            На кілька хвилин зимовий пляж річки став схожий на літній. Тільки поряд з людьми, які плескались у воді, плавала крига. Декому доводилось її відштовхувати, щоб пробратися на глибину.  Серед сміливців, які полізли у крижану воду були як чоловіки, так і жінки,  люди старшого покоління, а також досить молоді дівчата та хлопці. Купалися цілими сім'ями. Цілющі властивості йорданської водиці випробував і "Діловий Стрий" в особі головного редактора Ростислава Берчака.