forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
СТРИЙСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ПРОВЕЛИ СЕМІНАР ДЛЯ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

СТРИЙСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ПРОВЕЛИ СЕМІНАР ДЛЯ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

      У Стрийській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбувся семінар для неприбуткових установ та організацій, на якому розглянули питання подання звітності неприбутковими установами та організаціями за 2015 рік та обговорили низку змін до Податкового кодексу щодо адміністрування податків, зборів та єдиного внеску у 2016 році.
      Про особливості подання річної податкової звітності неприбутковими установами та організаціями учасникам семінару розповіла головний державний ревізор – інспектор відділу податку на прибуток Ярослава Пилипців. Вона наголосила, що термін подання звітності – 29 лютого 2016 року, тобто 60 календарних днів наступних за звітним роком.
      У ході зустрічі також ознайомили з порядком нарахування, сплати та подання звітності плати за землю у 2016 році. Зокрема зазначили, що з 1 січня 2016 року діє нова грошова оцінка землі та повідомила про затвердження нової форми декларації з податку на землю. Також наголосили, що звітність з земельного податку за 2016 рік необхідно подати до 20 лютого 2016 року.
      Разом з тим платників податків ознайомили з новими формами декларацій з рентної плати та екологічного податку.
      Учасникам семінару нагадали про електронні сервіси, які функціонують на веб-порталі ДФС України.

Джерело: http://stryi-rada.gov.ua