forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ВІД ВЛАСНИКІВ ЕЛІТНИХ АВТОМОБІЛІВ У МИНУЛОМУ РОЦІ ДО БЮДЖЕТУ СТРИЙЩИНИ НАДІЙШЛО  342 ТИС. ГРИВЕНЬ

ВІД ВЛАСНИКІВ ЕЛІТНИХ АВТОМОБІЛІВ У МИНУЛОМУ РОЦІ ДО БЮДЖЕТУ СТРИЙЩИНИ НАДІЙШЛО 342 ТИС. ГРИВЕНЬ

      За 2015 рік до місцевих бюджетів Стрийщини платники податків перерахували 342,3 тис. грн. транспортного податку. Цю суму сплатили юридичні та фізичні особи, які володіють елітними легковими машинами. Про це повідомив в. о. начальника Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Роман Гладій. Посадовець нагадав, що в зв’язку з набранням чинності з 1 січня 2016 року Закону України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» суттєвих змін зазнав порядок справляння транспортного податку. Тепер об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньо ринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня (1033500 грн.). У 2015 році транспортний податок сплачували власники з автомобілів, які використовувалися до 5 років та мали об’єм циліндрів двигуна понад 3 тис. куб. см.
      Платники транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти. Ставка не змінилась – 25000 грн на рік за кожен автомобіль.
     За більш детальною інформацією з даного питання можна звернутися в Центр обслуговування платників Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області за адресою: м. Стрий, вул. Сколівська,7 або за тел.: (03-245) 5-20-48.

Джерело: РДА