forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ВІДБУЛАСЯ ІІІ СЕСІЯ СТРИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЯ ІІІ СЕСІЯ СТРИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

      Сьогодні відбулася ІІІ сесія Стрийської районної ради VII демократичного скликання. До порядку денного було внесено 27 питань, які депутати успішно розглянули й проголосували. Одним з головних питань було затвердження бюджету району на 2016 рік. Депутати затвердили ряд програм, які фінансуються з районного бюджету. Зокрема програму з підтримки сільськогосподарського виробництва, виділили кошти на засоби реабілітації для дітей інвалідів,на придбання комп'ютерів для Стрийського управління Казначейської служби України, на купівлю житла дітям-сиротам. Виділили кошти у сумі 500 тисяч на часопис "Рідне поле". У програму підтримки учасникам АТО закладено 500 тисяч, з них 75 тисяч на виготовлення пам'ятників, решта на підтримку самих учасників АТО та їх сімей.
      Депутати Стрийської районної ради затвердили програму покращення стану охорони громадського порядку та профілактики злочинності у Стрийському районі на 2016-2018 роки. Програма розрахована на три етапи на 2016, 2017, 2018 роки. На першому етапі передбачено 80 тисяч гривень для закупівлі відео спостереження, що допоможе відслідковувати оперативну ситуацію у районі.
      На сесії затвердили план роботи районної ради на наступний рік та розглянули ряд питань щодо організації роботи районної ради.
      Депутати повернулися до питання обрання заступника голови районної ради і нарешті обрали не одного, а двох заступників. Під час пакетного таємного голосування, було обрано Мирона Войтовича, якого голова ради неодноразово висував на цю посаду та Василя Зубрицького від політичної партії "Самопоміч".
      Рішенням сесії районної ради затвердили акт приймання-передачі з державної власності у комунальну району Вузлової лікарні станції Стрий та цілу низку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Відеозапис сесії дивіться тут