forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
РОЗПОЧАВСЯ І ФЕСТИВАЛЬ ЩЕДРІВОК І КОЛЯДОК

РОЗПОЧАВСЯ І ФЕСТИВАЛЬ ЩЕДРІВОК І КОЛЯДОК "РІЗДВЯНА СТРИЙЩИНА"

10 січня у Катедральному Храмі Успіння Пресвятої Богородиці, що у м.Стрий, розпочався І Фестиваль колядок і щедрівок «Різдвяна Стрийщина», який триватиме до 13 січня. У фестивалі візьмуть участь 25 колективів Стрийщини, а також хор «Журавлик» з м.Камянець–Подільський.

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

Розпочалося дійство із благословення єпарха Стрийського, владики Стрийської єпархії УГКЦ Тараса Сеньківа. 

З вітанням до учасників та гостей фестивалю звернувся голова Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук: «Різдвяний фестиваль демонструє багатогранність духовної спадщини нашого краю, яку ми свято зберігаємо і передаємо з року в рік, з покоління в покоління. Приємно, що цей мистецький захід розпочинається саме у цьому Храмі Успіння Пресвятої Богородиці, де панує неймовірна аура та український дух».

Різдвяні піснеспіви звучали у виконанні церковних хорів Катедрального Храму Успіння Пресвятої Богородиці, церков св.Володимира і Ольги, Благовіщення Пресвятої Богородиці, Рівноапостольних св.Петра і Павла, а також Народного хору «Унісон» с.Братківці, жіночого вокального ансамблю Стрийської музичної школи ім.О.Нижанківського, Народної хорової капели «Ватра» Стрийського Будинку вчителя.

Організатором фестивалю є Асоціація диригентів Стрийщини «Камертон» та Стрийська єпархія УГКЦ.

Фото з сайту Стрийської РДА.