forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У СЕЛІ ДОБРЯНИ ПАТРУЛЬНІ ЗАТРИМАЛИ ВОДІЯ ЗА СПРОБУ ДАЧІ ХАБАРА (відео)

У СЕЛІ ДОБРЯНИ ПАТРУЛЬНІ ЗАТРИМАЛИ ВОДІЯ ЗА СПРОБУ ДАЧІ ХАБАРА (відео)

       У селі Добряни Стрийського району патрульна поліція наздогнала автомобіль, у якому п'яний водій намагався відкупитися хабарем. Відео з цим інцидентом опубліковано на каналі YouTube та сторінці у Facebook Патрульної поліції Львіова. 
      Як зазначено в коментарях до відео 30 січня до патрульних орієнтовно о 19:00 звернувся водій автомобіля TOYOTA Land Cruiser і повідомив про те, що водій Skoda Fabia порушує правила дорожнього руху, створює аварійну ситуацію і ймовірно перебуває у стані алкогольного сп‘яніння. Патрульні наздогнали цей автомобіль у селі Добряни Стрийського району. Водій був в очевидному стані алкогольного сп‘яніння. На прохання пред‘явити документи водій почав діставати гроші і простягати їх поліцейському. Неодноразово водій був попереджений про кримінальну відповідальність, однак на нього це не вплинуло. Чоловік пояснює чому споживав алкоголь і знову пропонує 200 гривень.
      На відео також видно, як чоловік спробував поїхати з місця і намагався наїхати на патрульного. Чоловіка затримали і застосували спецзасіб кайданки. Тож, окрім керування автомобілем у стані алкогольного сп‘яніння і відсутності усіх необхідних документів, патрульні написали рапорт з клопотанням притягнути водія за спробу дати хабар.

Джерело: www.facebook.com/lvivpolice/?fref=ts