forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
МЕШКАНЦЮ СТРИЯ, ЯКИЙ ВИГОТОВЛЯВ Й ПРОДАВАВ НАРКОТИКИ, СУД ПРИЗНАЧИВ ПОКАРАННЯ У ВИГЛЯДІ ІСПИТОВОГО ТЕРМІНУ НА ДВА РОКИ

МЕШКАНЦЮ СТРИЯ, ЯКИЙ ВИГОТОВЛЯВ Й ПРОДАВАВ НАРКОТИКИ, СУД ПРИЗНАЧИВ ПОКАРАННЯ У ВИГЛЯДІ ІСПИТОВОГО ТЕРМІНУ НА ДВА РОКИ

       У серпні минулого року правоохоронці під час санкціонованого обшуку в квартирі 22-річного місцевого мешканця виявили нарколабораторію. Вилучені під час обшуку речові докази були скеровані для проведення дослідження. За висновками експертів, зловмисник в домашніх умовах виготовляв амфетамін, а також речовину, що відноситься до прекурсорів.
      За вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту), ч.2 ст.311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів), ч.1 ст.313( викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, чи заволодіння ним шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем та інші незаконні дії з таким обладнанням Кримінального кодексу України, суд призначив чоловікові покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.
      На підставі ст.75, 76 КК України його звільнено від покарання із випробуванням. Засудженому призначено іспитовий термін строком у два роки, протягом яких він повинен не вчиняти нові правопорушення та пройти повний курс лікування від наркозалежності.

Джерело: МВС