У СТРИЮ СКАСОВАНО КАРАНТИН
Завтра, 10 лютого, у школах Стрия відновлюється навчання. Про це повідомив керівник Стрийського міськрайонного управління Держсанепідслужби у Львівській області Тарас Рокунець.
Сьогодні у міськвиконкомі відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглядали питання епідемічної ситуації захворювання на грип у місті Стрию. Комісія прийняла рішення припинити карантинні заходи й відновити навчальний процес у місті.

