forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У СТРИЮ ВІДБУДУТЬСЯ УРОЧИСТОСТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ, ЯКІ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ЗОНИ АТО/ООС

У СТРИЮ ВІДБУДУТЬСЯ УРОЧИСТОСТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ, ЯКІ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ЗОНИ АТО/ООС

27 листопада у Стрию вшанують військовослужбовців 223-го зенітного ракетного полку (в/ч А2847) після виконання бойових завдань у зоні ООС, які з гідністю та честю виконали свої бойові завдання, обов’язок перед Батьківщиною.

Про це повідомляє прес служба Стрийської РДА.

З цього приводу вчора, 7 листопада, під головуванням заступника голови Стрийської райдержадміністрації Оксани Мелень відбулося засідання організаційного комітету з підготовки цього святкового дійства, ініціатором якого виступила Громадська організація «Майдан Стрийщини».

Члени оргкомітету обговорили сценарний план заходу та визначили відповідальних за основні організаційні моменти. Планується, що особовий склад військової частини урочистим маршем під супровід духового оркестру Львівської Національної академії сухопутних військ ім.Сагайдачного пройдеться вулицями міста до майдану Незалежності, де їх вітатиме громадськість Стрийщини, відбудеться молебень за Україну, український народ та щасливе повернення військових додому. Урочистості продовжаться у Народному домі, де керівництво району та міста вручить захисникам нагороди і цінні подарунки. А на завершення відбудеться святковий концерт.

Як зазначила заступник голови РДА Оксана Мелень, такий захід у Стрию проводиться вперше, тому має відбутися гідно, на високому патріотичному рівні.