forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ЯК НА СТРИЙЩИНІ ВІДЗНАЧАТЬ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

ЯК НА СТРИЙЩИНІ ВІДЗНАЧАТЬ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Вчора, 9 вересня, заступник голови Стрийської райдержадміністрації Оксана Мелень за участю заступника голови Стрийської районної ради Василя Зубрицького провела засідання оргкомітету з питання проведення на Стрийщині заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту.

Про це повідомили у Стрийській РДА.

«Це свято встановлене в Україні з метою пропаганди активного, здорового способу життя та залучення широкого кола громадськості до занять спортом. Цього року виникла ідея у рамках відзначення на Стрийщині Року Степана Бандери та з нагоди Дня фізичної культури і спорту провести велопробіг «Від Бандери до Бандери», який проходитиме від памятника Степану Бандері в м.Стрий до музею-садиби Степана Бандери у селі Воля Задеревацька», - зазначила Оксана Мелень.

Учасники оргкомітету обговорили організаційні питання, погодили час проведення заходу, залучення до нього вчителів фізкультури, вихованців спортивних шкіл та загально-освітніх закладів району, представників громадських організацій та всіх бажаючих прихильників здорового способу життя.

Слід зазначити, що в рамках проведення Дня фізичної культури та спорту на Стрийщині планується відкриття двох спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням, а також проведення різноманітних змагань та естафет. З планом заходів присутніх ознайомив головний спеціаліст з питань фізичної культури і спорту РДА Богдан Буцяк.