forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У РДА ГОВОРИЛИ ПРО СТВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ПАСОВИЩ НА ТЕРИТОРІЇ ПІДГІРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У РДА ГОВОРИЛИ ПРО СТВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ПАСОВИЩ НА ТЕРИТОРІЇ ПІДГІРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Сьогодні, 11 березня, відбулася зустріч голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука з керівником ФГ «Повернення» Ярославом Шакалом. Темою зустрічі було використання земель та створення громадських пасовищ на території Підгірцівської сільської ради.

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

Обговорення даних питань відбулося за участю начальника відділу у Стрийському районі ГУ Держгеокадастру у Львівській області Романа Ярича та спеціалістів РДА з питань земельних відносин і сільського господарства.

«Землі мають використовуватися ефективно, не простоюючи, а приносячи прибуток. На виконання рішення уряду, в межах децентралізації у сфері земельних відносин проходить процес інвентаризації землі та подальша передача її в комунальну власність громад. Вирішувати усі питання, і в тому числі земельні, маємо згідно чинного законодавства. А щодо створення громадських пасовищ, то орган місцевого самоврядування рішенням сесії сільської ради змінює межі населеного пункту і резервує для цієї мети відповідні земельні ділянки», - зазначив голова райдержадміністрації Любомир Кащук.