forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
НА СТРИЙЩИНІ ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО КЕРІВНИКА РДА

НА СТРИЙЩИНІ ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО КЕРІВНИКА РДА

      Сьогодні, 5 травня, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний представив активу Стрийського району новопризначеного очільника РДА Василя Зубрицького. Під час представлення були присутні голова районної ради Роман Козак, перший заступник міського голови Стрия Роман Маланій, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, установ та організацій, депутатський корпус, представники органів місцевого самоврядування та громадськості району.

      Захід розпочався із благословення канцлера Стрийської єпархії УГКЦ Володимира Ждана та адміністратора Катедрального храму м. Стрия о. Мирона Гринишина. У своєму привітанні заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний наголосив на основних першочергових завданнях, які необхідно виконувати новопризначеному керівникові району, зазначивши при тому, що умови сьогодення потребують прийняття швидких виважених рішень та дій.

      Вітаючи Василя Зубрицького із призначенням на відповідальну державну посаду, Роман Козак та Роман Маланій висловили сподівання, що новопризначений очільник району налагодить конструктивну співпрацю виконавчої та представницької влад, забезпечить виконання усіх завдань задля належного соціально-економічного розвитку регіону.

      У свою чергу, Василь Зубрицький висловив вдячність за виявлену йому довіру та запевнив, що докладе усіх зусиль задля успішної та злагодженої роботи усіх гілок влади на Стрийщині: «Починаючи свою роботу на посаді голови райдержадміністрації, мені одночасно є легко і складно. Легко тому, що тут я живу, тут живе моя сім’я, і складно, бо я продовжу тут жити. Завжди прийдеться дивитися в очі людям, які висловили мені аванс довіри. Це зобов’язує до продуктивної праці на благо регіону. Незважаючи на хороший потенціал і гарні показники Стрийського району, в нас є і низка проблем, які потрібно вирішувати спільними зусиллями. Однозначно будемо працювати над створенням нових об’єднаних територіальних громад, проводити оптимізацію бюджетних установ, робота буде спрямована на стабілізацію розвитку промисловості та агропідприємств. Усі дії райдержадміністрації будемо погоджувати з районною радою та громадськістю Стрийщини. Будемо прислухатись до всіх, хто пропонуватиме ефективні пропозиції, не ділитимемося за партійними принципами. Я завжди готовий до конструктивної співпраці та діалогу».

Джерело: РДА