У ШКОЛАХ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

У ШКОЛАХ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

      Сьогодні, 27 травня, в усіх школах Стрийського району пролунав останній дзвоник. Цьогоріч його мелодія лунала для 259 випускників 11-х класів та 537 учнів 9-х класів району. Школярів, випускників, їхніх батьків та велику вчительську родину вітали керівники району, які побували на святкових лінійках. 
      У всіх школярів Стрийського району цього дня був гарний і піднесений настрій, адже в результаті наполегливої праці впродовж всього навчального року за відмінні успіхи в навчанні, призові місця в районних, обласних предметних олімпіадах і найрізноманітніших творчих конкурсах вони отримали медалі, грамоти та дипломи. За даними районного відділу освіти, золотими медалями нагороджено 14 учнів, 7 – срібними, 39 дев’ятикласників закінчили навчання з відзнакою. Із уст випускників та їхніх батьків лунали щирі слова вдячності на адресу вчителів-наставників.

Джерело: РДА