forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com

"ОСНОВНІ ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ МОЖНА ОПЛАТИТИ ЧЕРЕЗ ОНЛАЙН- СЕРВІС CHECK", - ДМИТРО ДУБІЛЕТ

Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ, Державну міграційну службу, органи реєстрації актів цивільного стану, центри надання адміністративних послуг, обласні держадміністрації відтепер підключено до сервісу check.gov.ua, і громадяни можуть сплачувати їхні послуги онлайн.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет.

«Перемога цього тижня. Ми підключили до сервісу check.gov.ua всі основні державні органи: сервісні центри МВС (водійські посвідчення, довідка про несудимість тощо); міграційна служба (паспорти, закордонні паспорти тощо); РАЦСи (усі послуги з народження, шлюбу тощо); ЦНАПи (послуги міграційної служби та РАЦСів); послуги в обласних державних адміністраціях (ліцензії, витяги тощо)», – написав Дубілет.

За його словами, це означає, що українцям більше не потрібно буде гаяти час на те, щоб принести в ці органи банківські квитанції про сплату. Можна просто сплачувати послуги через інтернет-банк або мобільний банківський додаток (можна просто на місці) та дати номер квитанції працівнику державної установи.

«Окрім часу, для українців це буде заощадження і грошей. Бо часто саме через вимогу паперових квитанцій люди вимушені сплачувати послуги через «місцеві» банки з гігантськими комісіями», – зазначив міністр.

Також Дмитро Дубілет повідомив, що працівники цих державних установ уже отримали службові інструкції, «але якщо раптом хтось зі списку вище все одно вимагає квитанцію у паперовій формі, дзвоніть нам на гарячу лінію 1545, будемо додатково роз’яснювати».

За його словами, до сервісу Check приєднано вже три банки, в стадії підключення – ще 10 установ.