МІСЬКА ВЛАДА ДАЛА ВІДПОВІДЬ НА ПЕТИЦІЮ ЩОДО ОБЛАШТУВАННЯ ПАРКУ ім. Т. Г. ШЕВЧЕНКА
Облаштування парку Т.Шевченка, як відпочинкової зони перебуває на контролі в міськвиконкомі. Для вирішення його по суті міськвиконком працює над виготовленням та встановленням меж парку із подальшим затвердженням на сесії міської ради. Після затвердження меж парку можливий розгляд даного питання на засіданні сесії міської ради про виділення коштів із місцевого бюджету для проведення благоустрою парку Т. Шевченка, а саме будівництво спортивних майданчиків, велодоріжок, ремонт огорожі тощо.
Як інформує сайт 245.ua, таку відповідь надали у міській раді на електрону петицію, щодо благоустрою парку, як відпочинкової зони, яка набрала необхідну кількість підписів для розгляду владою.
Зазначимо, що чергова сесія Стрийської міської ради відбудеться у лютому.

