forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
НОВІ ТАРИФИ НА ВОДОПОСТАЧАННЯ У СТРИЮ

НОВІ ТАРИФИ НА ВОДОПОСТАЧАННЯ У СТРИЮ

      Тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення приватного сектору та інших споживачів складатиме:

водопостачання - 9,58 грн/1м3 (з ПДВ),

водовідведення - 6,43 грн/1м3 (з ПДВ).

          Тариф на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) для населення та інших споживачів (які здійснюють підприємницьку діяльність) в багатоповерхових будинків становитиме:

водопостачання - 10,55 грн/1м3 (з ПДВ)

водовідведення - 6,82 грн/1м3 (з ПДВ)

Цю інформацію розміщено на сайті Стрийської міської ради.

Як формується даний тариф читайте  у тексті, поданому водоканалом.

          Згідно із Законом України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та забезпечення беззбиткової діяльності підприємства, якісного надання послуг споживачам, своєчасного розрахунку за енергоносії КП «Стрийводоканал» інформує про необхідність проведення коригування діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у відповідність до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

          КП «Стрийводоканал» проводить коригування окремих складових витрат, що впливають на собівартість послуг з централізованого водопостачання та водовідведення:

 

в діючому тарифі

діє на даний час

витрати на електроенергію

1,082 грн.

1,6848 грн.

витрати на паливо-мастильні матеріали

а) диз. паливо

б) газ стиснутий

в) бензин


12,49 грн.

7,45 грн.

13,07 грн.


16,91 грн.

11,35 грн.

18,58 грн.

  • із набуттям чинності Закону України «Про державний бюджет на 2016 рік» збільшився розмір мінімальної зарплати, а саме з 01.05.2016р.- 1450,00 грн. у діючих тарифах враховано мінімальний розмір заробітної плати - 1218,00 грн.
  • нарахування єдиного соціального внеску проведено коригування в сторону зменшення з 37,87% в діючому тарифі з 01.01.2016 року діє єдина ставка 22%.
  • взв'язку із зміною коефіцієнтів для визначення податкових зобов'язань по податках (податок за користування надрами, екологічного податку, земельного податку та інших) відповідно проведено коригування вказаних податкових зобов»язань.

          Крім того до планового тарифу включено витрати на періодичну повірку засобів обліку води, що є власністю фізичних осіб – мешканців приватного сектору згідно Порядку встановленого Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №302 від 10.03.2016 року.

          Враховуючи вищенаведене коригування статей витрат призведе до зміни тарифу. Плановий тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення приватного сектору та інших споживачів (без населення яке проживає в багатоповерхових будинках) складатиме:

  • водопостачання - 9,58 грн/1м3 (з ПДВ),
  • водовідведення - 6,43 грн/1м3 (з ПДВ).

          Згідно Постанови КМУ №474 від 08.07.15р. (набрала чинності з 01.01.2016р.) визначається процедура подання засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну, теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, на періодичну повірку, обслуговування та ремонт (в т.ч. демонтаж, транспортування та монтаж).

          Повірка лічильників буде здійснюватись державним підприємством «Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Повірка лічильників в діючому тарифі на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення не врахована.

          КП «Стрийводоканал» змушено провести та надати розрахунки до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на встановлення тарифу з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем).

          Плановий тариф на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) для населення та інших споживачів (які здійснюють підприємницьку діяльність) в багатоповерхових будинків становитиме:

  • водопостачання - 10,55 грн/1м3 (з ПДВ)
  • водовідведення - 6,82 грн/1м3 (з ПДВ).

          КП «Стрийводоканал» просить з розумінням поставитись до даної інформації.

Начальник КП «Стрийводоканал» В.М.Козак

 Джерело: http://stryi-rada.gov.ua/