ВЛАДУ СТРИЯ ВКОТРЕ ПРОСЯТЬ ВІДНОВИТИ ПАРК ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА
На сайті електронних петицій зареєстроване чергове звернення до влади, щодо відновлення парку ім. Т.Г. Шевченка, що у центрі міста.
Ініціативу зареєстрували 23 грудня. Для того, щоб влада все ж таки розглянула звернення, необхідно зібрати мінімум 150 підписів. Термін відведений на цей процес – 60 днів.
Ознайомитись з текстом та підтримати петицію можна ТУТ.

