ВЛАДУ СТРИЯ ВКОТРЕ ПРОСЯТЬ ВІДНОВИТИ ПАРК ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА

ВЛАДУ СТРИЯ ВКОТРЕ ПРОСЯТЬ ВІДНОВИТИ ПАРК ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА

На сайті електронних петицій зареєстроване чергове звернення до влади, щодо відновлення парку ім. Т.Г. Шевченка, що у центрі міста. 

Ініціативу зареєстрували 23 грудня. Для того, щоб влада все ж таки розглянула звернення, необхідно зібрати мінімум 150 підписів. Термін відведений на цей процес – 60 днів. 

Ознайомитись з текстом та підтримати петицію можна ТУТ.