forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ГРОМАДЯН ЗАКЛИКАЮТЬ ПОДАВАТИ ІДЕЇ ПРОЕКТІВ ДО ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ЛЬВІВЩИНИ

ГРОМАДЯН ЗАКЛИКАЮТЬ ПОДАВАТИ ІДЕЇ ПРОЕКТІВ ДО ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ЛЬВІВЩИНИ

                   Департамент освіти і науки Львівської ОДА державної адміністрації закликає мешканців області (юридичних та фізичних осіб) подавати ідеї проектів до Плану реалізації Програми розвитку освіти Львівської області на період 2017-2020 років. На сьогодні План перебуває на стадії розробки.

                    Ідеї проектів відберуть, проаналізують та сформують Каталог проектів розвитку освіти, а також визначать джерела їх фінансування. У першу чергу, пропозиції очікують від освітніх закладів, органів місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадських організацій.

                    Запропоновані ідеї повинні сприяти реалізації завдань Програми згідно з такими пріоритетами як інфраструктура освітніх закладів; зміст освітнього процесу; здоров’я учасників; кадри, професійний розвиток, умови праці; управління і фінансування системи освіти Львівщини.

                    Зазначимо, пріоритети Програми повністю відповідають стратегічним цілям Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року, зокрема таким як якість життя та розвинуте село. Проектну ідею потрібно надіслати не пізніше 17:00 год 30 вересня 2016 року.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з приміткою "Програма освіти".

                    Форму пропозиції ідеї проекту до Програми розвитку освіти Львівської області на період 2017-2020 років можна знайти у додатку

 Джерело: ЛОДА