КАВУ З ГАРБУЗА ТА ГАРБУЗОВІ СТРАВИ ЗАПРОШУЮТЬ СКУШТУВАТИ НА ЕКО-СВЯТКУВАННІ У С. ПІДГІРЦІ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ
Чи частували ви гарбузову каву? Якщо ні, то маєте нагоду спробувати. І не тільки каву, а різноманітні страви з гарбуз та багато різноманітних смаколиків можна буде скуштувати у с. Підгірці на "Святкуванні гарбуза".
Свято відбудеться 14 жовтня та присвячене Дню захисника України, Празнику Покрови Пресвятої Богородиці та Дню Українського козацтва. Дійство відбуватиметься біля парку пам'ятки садово-паркового мистецтва XVIII ст. "Підгорецький парк". Тож організатори сподіваються на гарну сонячну погоду.
Як розповів нам голова Підгірцівської сільської ради Мар'ян Берник, програма свята має бути насиченою й напрочуд цікавою. Відвідувачам планують показати рицарські бої та середньовічні танці. Різноманітні виставки, серед яких стародавньої вишиванки та виставка старовинної цегли Олександра Волкова. Під час майстер-класу навчатимуть відливати львівських шоколадних левів і ще багато цікавого.
Звичайно буде й концертна програма за участю муніципального чоловічого хору "Каменяр", скрипаля Ростислава Фединця, духового оркестру Стрийського аграрного коледжу та виступ студії дитячої творчості та дозвілля "Гумель KIDS".
А ще на святі шукатимуть найбільшого гарбуза, готуватиму й дегустуватимуть страви з цього господаря городу. Переможці, звичайно, отримають нагороди.

