forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У СТРИЮ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ВИДІЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК УЧАСНИКАМ АТО

У СТРИЮ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ВИДІЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК УЧАСНИКАМ АТО

      Питання забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками на території Стрийщини обговорили під час наради, яка відбулась 23 листопада в райдержадміністрації. На засіданні були присутні т. в. о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської облдержадміністрації Оксана Ткачук, начальника управління землеустрою та охорони земель ГУ Держгеокадастру у Львівській області Андрій Петришин, представники влади району та міста, а також голи сільських рад, які межують з містом Стрий.
     «У районі не повинно виникати складнощів із виділенням землі нашим захисникам. Потрібні спільні зусилля і кваліфіковані підходи фахівців для вирішення цього питання», - наголосив голова райдержадміністрації Василь Зубрицький. На сьогодні до управління Держгеокадастру у Стрийському надійшло 304 заяви від учасників АТО щодо виділення їм земельних ділянок, 192 з них задоволені, 107 – знаходяться на розгляді.
     "Ми повинні спільно докласти максимум зусиль для забезпечення захисників нашої держави та їх родин земельними ділянками, - зазначила Оксана Ткачук. - Для цього необхідно у взаємодії з органами місцевого самоврядування продовжити роботу з пошуку та резервування масивів земель в районі. На сьогодні проблеми з цим питанням є, особливо у містах. Потрібно старатись вирішити його за рахунок прилеглих територій».
     Про стан справ щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО заслухали у розрізі сільських рад. Учасники наради також обговорили питання про передбачення в місцевих бюджетах на 2017 рік фінансування на виготовлення документації із землеустрою населених пунктів з подальшим розробленням кварталів забудови для надання земельних ділянок учасникам АТО.

Джерело: РДА