forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ЕКОЛОГІЧНІ МІСІЇ У СТРИЙСЬКІЙ ЄПАРХІЇ

ЕКОЛОГІЧНІ МІСІЇ У СТРИЙСЬКІЙ ЄПАРХІЇ

           5 жовтня 2015 року у с. Великі Дідушичі відбулися екологічні місії. На запрошення о. Василя Федоровича на парафію до цього села прибув о. Олег Кобель, референт Бюро екології Стрийської єпархії.

            Перед початком уроків у місцевій школі вчителі та учні молилася до Богородиці. Після спільної молитви референт екологічного бюро звернувся до всіх присутніх із духовним словом, заохочуючи до християнського світосприйняття оточуючого світу, живої і неживої природи.  Після  проповіді учням 8-11 класів розповіли про конкретні кроки, які треба робити для збереження довкілля. Важливе місце у цій лекції займало питання збереження божих дарів, дарованих Творцем людині, звучали приклади раціонального використання енергії, воли, грунтів і т.д. Для шкільної бібліотеки було передано літературу, та буклети про діяльність Бюро екології.

            Наступним етапом місій була Божественна Літургія у місцевому храмі Стрітення Господнього. Екореференту співслужив парох парафії о. Василь Федорович. Після читання Євангелія, о. Олег мав слово до вірних парафії, зібраних у храмі про важливу складову віри кожного, чим є християнська відповідальність за довкілля. Чимало було сказано про практичне застосування екологічних знань у житті села. Зокрема торкнулися проблеми підпалів листя і сухотрав’я, економії води, світла, тепла, уникання пластикової похоронної атрибутики та ін. Також, о. Олег наголосив на важливості особистої молитви подяки за Божі дари і перепрошення до Господа Бога за всі ті екологічні гріхи, якими ми Його ображаємо.

            Для парафії  передано світлодіодні прожектори, як подарунок від екобюро задля популяризації новітніх енергозберігаючих технологій.

Джерело: http://stryi.ugcc.org.ua