У СТРИЙСЬКІЙ РДА ОБГОВОРЮВАЛИ ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ
7 жовтня в Стрийській райдержадміністрації відбулась семінар-нарада з головам і секретарями селищної та сільських рад району. Під час семінару говорили про облік використання земель сільськогосподарського призначення. Адже, за словами заступника голови РДА Володимира Мельника, в районі є ряд пайових земель, які не є в обробітку. Але цьогорічна врожайність зернових на Стрийщині становить 56,5 ц/га, і відповідний показник є третім в області.
До 1 листопада потрібно провести моніторинг всіх земель сільськогосподарського призначення. Про це повідомила Ольга Гуменна, начальник відділу ДЗК управління Держземагенства у Стрийському районі. Оскільки моніторинг земель запасу був проведений 2 роки тому, а у квітні 2015 року промоніторили землі пайового фонду, залишається підбити загальні підсумки із землями с/г призначення.

