У ВЕРЕСНІ ЦЬОГО РОКУ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ СТРИЩИНИ СПЛАТИЛИ ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ НА 361 ТИС. ГРИВЕНЬ БІЛЬШЕ, НІЖ ЗА АНАЛОГІЧНИЙ ПЕРІОД МИНУЛОГО РОКУ

У ВЕРЕСНІ ЦЬОГО РОКУ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ СТРИЩИНИ СПЛАТИЛИ ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ НА 361 ТИС. ГРИВЕНЬ БІЛЬШЕ, НІЖ ЗА АНАЛОГІЧНИЙ ПЕРІОД МИНУЛОГО РОКУ

         За вересень цього року платники податків Стрийщини сплатили до Державного бюджету 1680,8 тис. грн. військового збору, що на 361,8 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомив в.о. начальника Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Роман Гладій. Загалом  за січень - вересень 2015 на підтримку армії Стрийщина сплатила 15199,7 тис. грн. військового збору.

Джерело: http://stryi-rda.gov.ua