forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У СТРИЙСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОЧАВСЯ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

У СТРИЙСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОЧАВСЯ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

      Розпорядженням голови Стрийської райдержадміні-страції №376 від 12 жовтня 2015 року на Стрийщині розпочато опалювальний сезон 2015-2016 року
      У зв’язку із зниженням середньодобової температури повітря, відповідно до Закону України « Про місцеві державні адміністрації», „Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630:
1. Встановити початок опалювального сезону 2015-2016 років з 12 жовтня 2015 року для населення та інших категорій споживачів.
2. Начальнику Стрийського управління по експлуатації газового господарства Михалюку забезпечити розпломбування приладів споживання газу.
3. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації зміст розпорядження довести до громадськості району через засоби масової інформації.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Дмитришина М.С.

Джерело: http://stryi-rda.gov.ua