forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ДІТИ СТРИЙЩИНИ ПЕРЕМОГЛИ В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ ГРІ «БРЕЙН-РИНГ», ПРИСВЯЧЕНІЙ 150-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МИТРОПОЛИТА АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО

ДІТИ СТРИЙЩИНИ ПЕРЕМОГЛИ В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ ГРІ «БРЕЙН-РИНГ», ПРИСВЯЧЕНІЙ 150-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МИТРОПОЛИТА АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО

      17 жовтня 2015 року в м. Жидачів проведено єпархіальний рівень християнської інтелектуальної гри «Брейн-ринг», присвяченої 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького. Організатором заходу була катехитична комісія Стрийської єпархії. Участь у грі взяли близько 100 дітей шкільного віку з парафіяльних катехитичних шкіл Стрийської єпархії. Метою організаторів було зацікавити дітей та молодь до поглибленого вивчення життя та діяльності митрополита Андрея Шептицького.
      Змагання проходили у двох вікових категоріях: молодша (10-13 років) та старша (14-17 років). Перед початком гри, учасників привітали голова Катехитичної комісії о. Андрій Бінас та протопресвітер Жидачівського деканату о. Василь Юрів, які побажали дітям успіхів і розпочали «Брейн-ринг» спільною молитвою. Тематика гри базувалася на книзі про митрополита Андрея Шептицького «Наш найдорожчий таточко. Дітям про митрополита Андрея Шептицького».
      Оцінювало гру «Брейн-ринг» компетентне журі, у склад якого входили: о. Андрій Бінас, о. Роман Штігер, голова Новороздільського Катехитичного осередку; о. Олександр Варцаба, голова Журавнівського Катехитичного осередку та о. Петро Сочинський, голова Миколаївського Катехитичного осередку.
       Перемогу у молодшій віковій категорії здобула команда учасників з Дашавського деканату, у старшій – команда учасників з Жидачівського деканату. Учасники гри отримали пам`ятні грамоти, а переможці – кубки та медалі. Завершилися змагання нагородженнями переможців та спільною фотографією.

Джерело: http://stryi.ugcc.org.ua/