forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
СТРИЙСЬКІ АВТОМОБІЛІСТИ  СПЛАТИЛИ 281, 4 ТИС ГРН. ПОДАТКУ ЗА РОЗКІШНІ ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ

СТРИЙСЬКІ АВТОМОБІЛІСТИ СПЛАТИЛИ 281, 4 ТИС ГРН. ПОДАТКУ ЗА РОЗКІШНІ ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ

               За січень-вересень 2015 року до місцевих бюджетів Стрийщини платниками податків перераховано 281,4 тис. гривень транспортного податку. Ця сума сплачена юридичними та фізичними особами, які володіють елітними легковими машинами. Про це повідомив в.о. начальника Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Роман Гладій.

                Нагадаємо, що відповідно до норм Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» в Україні запроваджено податок на майно, у складі якого передбачено транспортний податок. Ставка податку встановлюється у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль з об’ємом двигуна понад 3 000 куб.см. та строком використання до п’яти років.

                За об’єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу. У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності за зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником – починаючи з місяця, в якому він набув права власності на цей об’єкт.

Джерело: http://stryi-rada.gov.ua/