ДЕПУТАТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБРАЛИ ЗАСТУПНИКІВ МІСЬКОГО ГОЛОВИ, СЕКРЕТАРЯ ТА ЧЛЕНІВ ВИКОНКОМУ
Одночасно зі Стрийською районною радою у МБК проходила перша сесія Стрийської міської ради VII демократичного скликання. Депутати таємним голосуванням обрали секретаря ради Наталю Канівець (політична партія "Громадянська позиція"), яка займала цю посаду минулого скликання. За неї проголосувало 24 депутати. Потім обрали заступників міського голови. Два з них зберегли свою посаду з минулої каденції - це Роман Маланій та Ігор Стецик. Заступником міського голови з гуманітарних питань обрано Романа Волинця (ВО "Батьківщина"), який до цього обіймав посаду керівника управління праці та соціального захисту населення Стрийської міської ради.
Пакетом депутати проголосували за членів міськвиконкому. Окрім керівників міської ради Романа Шрамовят, Романа Маланія, Ігора Стецика, Романа Волинця, Наталії Канівець, Оксани Затварницької до складу виконавчого комітету увійшли, Микола Мазур, Володимир Завгородній, Василь Зубрицький, Володимир Футалаш, Олег Пастущин та Іван Мокрицький.
При розподілі комітетів міської ради депутати не дійшли згоди й спочатку зробили перерву на 15 хвилин, потім вирішили продовжити роботу сесії у вівторок 17 листопада.

