НА СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ СФОРМУВАЛИ ДЕПУТАТСЬКІ КОМІСІЇ ТА ЗАТВЕРДИЛИ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ЙОГО ЗАСТУПНИКАМ
Сьогодні продовжила свою роботу перша сесія міської ради VII демократичного скликання.
Першим питанням у порядку денного цього засідання було визнання депутатом міської ради Романа Гірника та складання ним депутатської присяги. Роман Гірник зайняв місце Роман Волинця, який, обраний заступником міського голови, склав свої депутатські повноваження
Далі міські обранці перейшли до формування складу депутатських комісій. Було вирішено, що буде сформовано 6 комісій. До комісія З питань бюджету та економіки увійшли 7 депутатів: Сергій Ковальчук (БПП) - голова , Тарас Демедюк - заступник, Андрій Стасів — секретар, Оксана Вишинська, Віталій Михайльо, Володимир Лоїш, Василь Дейнега.
Комісія з питань землекористування, охорони довкілля, будівництва та архітектури має у складі 9 депутатів: голова Іван Зрайло (БПП), заступник Ростислав Готь, секретар Іван Булин, Володимир Кам’янка, Петро Курітник, Роман Гірник, Геннадій Картавих, Микола Комар, Іван Пошивак.
Питаннями житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту і зв'язку займатимуться троє депутатів: голова Ігор Пастущин (“Самопоміч”), заступник Роман Осташ, секретар Іван Мокрицький.
До комісії з питань приватизації управління міським комунальним майном та торгівлі увійшли 5 депутатів: голова Ярослав Михайлюк (“Свобода”), заступник Тарас Пошивак, секретар Роксолана Буряк, Іван Бриковський, Юрій Мацигін.
Комісія з питань депутатської етики та Регламенту складається з 4 депутатів: голова Андрій Поврозник (“Об'єднання “Самопоміч”) заступник Ігор Маланчук, секретар Олег Филик, Ярема Лісевич.
Комісію з питань соціального захисту та охорони здоров'я було вирішено об'єднати разом із комісією з питань освіти та культури молоді, спорту, туризму через те, що питаннями освіти виявили бажання займатися тільки два депутати. Тож до цієї об'єднаної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров'я та освіти увійшли 5 депутатів: голова Ігор Рінило (“Батьківшина”) заступник Іванна Салдан, секретар Олег Глєбов, Ігор Равлінко, Ірена Шандра-Квіташевська.
Депутати розглянули питання оплати праці міському голові та його заступникам. Згідно рішення загальна сума заробітної плати міського голови становитиме 7694 грн., з них посадовий оклад - 2862 грн., доплата за 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування 130 грн., вислуга років 30% посадового окладу - 897 грн. , доплата за особливий характер роботи 1944 грн., доплата за роботу з секретними документами - 286 грн., за почесне звання "Заслужений працівник сфери послуг України" -143 грн. та премія при умові економії фонду - 1431 грн. Зарплата заступників мера буде такою: Роман Маланій 7 280 грн., Ігор Стецик - 6 120 грн, та у Романа Волинця приблизно до 5 тисяч грн.
На останок депутати прийняли рішення висунути важко пораненого учасника Майдану, стриянина Юрія Пекуша на присвоєння Ордену “За мужність” ІІІ ступеня.

