forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ДЕПУТАТИ СТРИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПРОВАЛИЛИ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РАДИ

ДЕПУТАТИ СТРИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПРОВАЛИЛИ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РАДИ

      Одночасно з міськими депутатами свою роботу продовжили й обранці району. На відміну від міських колег, їх засідання було менш вдалим. Депутати районної ради так і не змогли обрати заступника голови Стрийської районної ради й приступити до формування депутатських комісій.
      Засідання розпочалося з перепалки між головою Романом Козаком та окремими депутатами, які хотіли обговорити перший день роботи сесії , коли обирали голову районної ради. Головуючий поставивши пропозицію депутатів на голосування, продовжив роботу, передавши слово кандидату на заступника голови районної ради Мирону Войтовичу. Нагадаємо, що за його кандидатуру депутати голосували вже вдруге. Тож лічильна комісія провела таємне голосування, згідно якого даного кандидата підтримали 19 депутатів, проти - 4 та 12 депутатів не брали участі у голосуванні. Оскільки третина депутатів не голосувала рішення не прийнято. Після невдалого голосування Роман Козак оголосив перерву для консультацій на 10-15 хвилин. Однак пауза у засіданні затяглася більш, ніж на 45 хвилин. Проте депутати так і не змогли домовитись і оголосили перерву на невизначений період.
      Депутати, які не брали участь у голосуванні, ставлять під сумнів легітимність обрання Романа Козака головою районної ради, оскільки, на їхню думку, під час голосування було порушено регламент. Так, один з них, Ігор Сурмик, до речі обраний депутатом від тієї ж політичної сили, що і Роман Козак, прийшов на засідання у футболці з надписом "Я не тушка К. ЗАКА", прихопивши з собою лоток з яйцями. Щоправда їх таки не використовував. Згодом стало відомо, що депутати районної ради планують оскаржити результати виборів на посаду голови ради у суді.