forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
В МОРШИНІ ВІДБУЛАСЬ ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ЩОДО ПРОМОЦІЇ КУРОРТНИХ МІСТ

В МОРШИНІ ВІДБУЛАСЬ ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ЩОДО ПРОМОЦІЇ КУРОРТНИХ МІСТ

      Впродовж 19-20 листопада 2015 року в м. Моршині перебувала делегація польського курортного міста Горинець - Здруй на чолі з Війтом Гміни п.Робертом Серкісом. Першого дня польські гості мали можливість ознайомитись з інфраструктурою Моршина, оглянути хід робіт в міському парку та побувати на товариській зустрічі з футболу між командами юніорів з міста Горинець-Здруй та ФК "Скала" з Моршина. Вихованці моршинської академії футболу показали чудову гру, яка завершилась з рахунком 21:3 на користь господарів поля.
      Наступного дня, 20 листопада у готельно-відпочинковому комплексі "Моршинська вежа" відбулась польсько-українська конференція "Розвиток курортних міст: досвід України та Польщі", яка проводилась в рамках реалізації проекту "Розвиток курортів Моршин та Горинець-Здруй-шанс на активізацію польсько-українського прикордоння". Організатором конференції виступала Агенція регіонального розвитку та європейської інтеграції з м. Львова, яка є партнером Моршинської міської ради та Гміни Горинець-Здруй в даному проекті, який фінансується Європейським Союзом в ракмх програми транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна 2007-2013".
      В конференції взяли участь представники влади, бізнесу, санаторно-курортних закладів міст Горинець-Здруй (Польща) та Моршин. Також представники влади Стрийського району.
      В дискусії щодо стратегічного розвитку курортних міст та їх промоції, модератором якої був був Віктор Загреба - відомий в Яремче громадський активіст, взяли участь Моршинський міський голова Руслан Ільницький, війт Гміни Горинець-Здруй Роберт Серкіс, заступник голови Львівської облради VI скликання Валерій П'ятак, меценат та інвестор Микола Кміть, секретар Гміни Горинець-Здруй Пьотр Войтишин, екс-війт Гміни Рішард Урбан.
      Присутні обмінювались досвідом розроблення та реалізації стратегій курортних міст, подавали цікаві пропозиції щодо подальшого їх розвитку , залучення відпочивальників, туристів, створення робочих місць та конкурентноспроможності на ринку послуг.
      Друга панельна дисикусія, яка стосувалась розвитку зеленого туризму, була не менш цікавою. Третя - присвячена санаторному лікуванню та інноваційному розвитку. Представники санаторно-курортної галузі Горинця-Здруй та Моршина обговорювали інновації в санаторному лікуванні, необхідності проведення сучасних досліджень мінеральних джерел, підвищення кваліфікації медичного персоналу, спільної промоції курортів. Учасники конференції також мали можливість ознайомитись з авторськими роботами моршинських митців: братів Василя, Валерія та Андрія Лучківих, Вікторії Сквири, Володимира Барабаша, Софії Лесів. Під час конференції та в перервах на каву прозвучало багато цікавих ідей та пропозицій, які потребують систематизації, детального обговорення та практичного впровадження в курортних містах.

 Джерело: http://morshyn-rada.gov.ua/