forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ГРОМАДСЬКІ ДІЯЧІ ЗВІТУВАЛИ ЗА ДВА РОКИ РОБОТИ ПОРУЧ З ЧИНОВНИКАМИ РАЙОНУ

ГРОМАДСЬКІ ДІЯЧІ ЗВІТУВАЛИ ЗА ДВА РОКИ РОБОТИ ПОРУЧ З ЧИНОВНИКАМИ РАЙОНУ

Засідання Громадської ради при Стрийській РДА відбулося вчора, 9 лютого, де її керівництво Ірина Поліщук та Ігор Брик підсумували роботу за 2015-2016 роки. У засіданні взяв участь очільник району Василь Зубрицький, перший заступник голови Любомир Кащук та заступник голови РДА Оксана Мелень.

 Громадську раду при Стрийській РДА створили два роки тому, до якої увійшли 24 представники від громадських організацій району. Натепер вже назрів термін щодо створення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів із оновлення Громадської ради при РДА.

У своєму звіті члени Громадської ради відзначили свою роль у вирішенні багатьох проблемних питань соціально-економічного життя району, зокрема щодо пасажирського перевезення, стану доріг, вирубки лісів, видобутку гравію, питання діяльності аеропорту «Львів-2», розтермінування комунальних платежів, оптимізації шкіл та багато ін. Також було вказано і на недоліки роботи Громадської ради у плані пасивності окремих її членів.

Підводячи підсумки засідання, голова райдержадміністрації підкреслив, що районна влада та Громадська рада повинні бути справжніми партнерами, повинні вміти почути один одного. Тільки через діалог двох сторін – громади і держави, що ґрунтується на взаємній повазі, можна досягти добрих результатів. Громадськість має бути активною та вимогливою, а влада - відповідальною. Він подякував Громадській раді за співпрацю та побажав активним її членами знову ввійти до нового складу ГР. Опісля Громадська рада визначитись із представниками до складу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів із оновлення Громадської ради при РДА. 

 

 

Джерело і фото: Стрйиська РДА