forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ГОЛОВА СТРИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОБГОВОРИВ НАБОЛІЛІ ПИТАННЯ РАЙОНУ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ АНДРІЄМ КОТОМ

ГОЛОВА СТРИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОБГОВОРИВ НАБОЛІЛІ ПИТАННЯ РАЙОНУ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ АНДРІЄМ КОТОМ

     2 грудня 2015 року відбулася робоча зустріч голови районної ради Романа Козака з депутатом Верховної Ради України Андрієм  Котом.
      Під час зустрічі Роман Козак проінформував депутата про найбільш наболілі питання територіальних громад Стрийщини, такі як: ремонт доріг, вуличне освітлення, перевезення пасажирів та ін. Також обговорювались питання щодо написання проектів для отримання грантів, шляхи залучення коштів та інвестицій.
      В свою чергу Андрій Кіт зазначив, що він готує до подання у Верховну Раду України проект закону щодо залишення коштів від надр на місцях, що дозволить наповнити місцеві бюджети та бюджети територіальних громад Стрийщини, оскільки на території Стрийського району є велика кількість надр.
     На даний час Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» експлуатує 37 свердловин, серед них 7 резервних, що розташовані на землях сіл Гірне, Жулин, Семигинів Стрийського району для постачання питної води населенню міста Львова. Добова норма такого постачання складає близько 150 000 м3.
      Ухвалення такого закону дозволить наповнити місцеві бюджети вказаних вище сіл, згідно попередніх розрахунків, приблизно 270 млн. грн. на рік.
      Громада Стрийщини сподівається на підтримку депутатів Верховної Ради України щодо даного законопроекту.

Джерело: http://stryirairada.gov.ua/