СТРИЙЩИНА ПРОДОВЖУЄ ВШАНОВУВАТИ МИТРОПОЛИТА АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО

СТРИЙЩИНА ПРОДОВЖУЄ ВШАНОВУВАТИ МИТРОПОЛИТА АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО

      У вівторок, 8 грудня, в Добрянській школі відбувся духовно-просвітницький захід присвячений 150-річчю з дня народження митрополита Андрея Шептицького. Спільно з педагогічним колективом під керівництвом Валентини Ключник і парафією у творчій формі було показано основні віхи життя митрополита. Протягом цілого дійства, яке було поділено на „сторінки життя” Андрея Шептицького. Організатори дійства намагались заглибитись у той час, щоб хоч на мить відчути глибоку духовність слуги Божого Андрея.
      Серед запрошених був особливий гість отець-доктор Андрій Дикий, який виголосив змістовну і повчальну промову. Діти у своїх виступах розкривали величну постать праведника, надихаючи присутніх на постійну працю над собою для добра і спасіння кожного.

Джерело: http://stryi.ugcc.org.ua/