forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ДЕПУТАТИ СТРИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОБИЛИСЯ ПІСЛЯ  СЕСІЇ

ДЕПУТАТИ СТРИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОБИЛИСЯ ПІСЛЯ СЕСІЇ

      Депутати районної ради вдало наслідують політичну культуру народних обранців. Сьогодні відбулося чергова сесія Стрийської  районної ради. Саме засідання пройшло відносно спокійно, проте після завершення депутати побилися уже на вулиці, на сходах районного Будинку культури.

         Розпочалася сесія традиційно. У порядку денному було винесено шість головних питань та різне. Тільки прийняття регламенту виникали суперечки, проте вони були усунені шляхом голосування. Інші питання, зокрема про затвердження Положення про постійні комісії та Президію Стрийської районної ради, внесення змін до Програми підтримки виконавчої влади  та уточнення районного бюджету на 2015, депутати проголосували без зауважень.

         У питаннях різне депутати зробили кілька депутатських запитів, розглянули питання захисту річки Стрий на території всього району, а також затвердили звернення до Верховної Ради України щодо  перевиборів у Кривому Розі.

         Вже після закриття сесії між депутатами виникла перепалка, яка мала продовження  на вулиці, на сходах районного Будинку культури, де  переросла у бійку. Внаслідок конфлікту двоє депутатів звернулися за медичною допомогою.