forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
НА СТРИЙЩИНІ ПОЖЕЖНИКИ ЛІКВІДУВАЛИ ГОРІННЯ СУХОСТОЮ

НА СТРИЙЩИНІ ПОЖЕЖНИКИ ЛІКВІДУВАЛИ ГОРІННЯ СУХОСТОЮ

       За інформацією головного управління ДСНС України у Львівській області почастішали пожежі сухої трави. Так 21 грудня на території області вогнеборці ліквідували 8 пожеж сухостою, а 23 грудня - 4. Зокрема у Стрийського районі за останні три доби такі пожежі виникали двічі.
    23 грудня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в с. Гайдучина Стрийського району на відкритій території. Вогнем знищено суху траву окремими осередками на площі 500 кв. м. А 21 грудня пожежа сухої трави виникла в с. Дуліби Стрийського району. Тут внаслідок пожежі знищено суху траву та чагарник окремими осередками на площі 1000 кв. м.
     Головне управління ДСНС України у Львівській області вкрай стурбоване ситуацією зі спалюванням сухої трави. Нерідко такі пожежі призводять до пожеж розташованих поруч будівель, відключень ліній електропередач надвисокої напруги, а також пожеж лісових насаджень та торфовищ. Під час горіння листя та інших рослинних залишків у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які знижують імунітет людини, викликають алергію, захворювання дихальних шляхів, посилюють негативний перебіг хронічних, а також сприяють розвитку онкологічних захворювань. Часто до вогню потрапляє різне сміття, що істотно підсилює рівень забруднення повітря і збільшує шкоду для здоров’я. За самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

 Джерело: http://www.lviv.mns.gov.ua/