В ЦЕНТРІ МІСТА ДЕРЕВО ВПАЛО НА ДОРОГУ

В ЦЕНТРІ МІСТА ДЕРЕВО ВПАЛО НА ДОРОГУ

 У Стрию на вулиці Шевченка дерево впало на дорогу, пошкодивши авто. 

Дерево лежить на дорозі на вулиці Т. Шевченка, навпроти Стрийської дитячої школи мистецтв.   

На фотографії видно, що пошкоджено фару та капот.