ТАНЦЮРИСТИ СТРИЙЩИНИ ЗДОБУЛИ ЗОЛОТО, СРІБЛО ТА БРОНЗУ НА МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ

Спортсмени змагались за звання найкращих на міжнародному турнірі "Imperial cup 2016", що відбувся в Одесі.

В рамках цих змагань, також пройшов Чемпіонат України з 10 видів танців, на якому виступали члени клуб спортивного танцю "Пролісок" Стрийського районного будинку культури. Про це повідомляє Стрийська РДА.

Учасники змагань зі Стрийщини завоювали 5 золотих, 2 срібні та 1 бронзову нагороду. Пара Лісевич Юрій та Гарко Яна стали фіналістами Чемпіонату України зі спортивних танців та вибороли 4 місце.

Також у повідомленні йдеться, що представники "Проліску" взяли участь у Чемпіонаті Світу зі спортивних танців, який проходив у паризькому Діснейленді. Наші наймолодші стрияни - Комарницький Давид та Трубич Марія вибороли золото та у 7 років стали Чемпіонами Світу. Бронзові медалі вибороли наші земляки Данилків Павло та Магас Марта.