forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
НА СТРИЙЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ РОЗПОВІЛИ ДІТЯМ ПРО НАСЛІДКИ БУЛІНГУ

НА СТРИЙЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ РОЗПОВІЛИ ДІТЯМ ПРО НАСЛІДКИ БУЛІНГУ

Вчора, 13 травня, у НВК «Станківський ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ» відбулася інформаційно - профілактична зустріч «Питання превенції булінгу в освітньому процесі» учнів 6-9 кл. з інспекторами ювенальної превенції Стрийського відділу поліції: старшим лейтенантом п. Надією Хомин та старшим лейтенантом п. Ольгою Федькович.

Співробітники поліції наголосили, що робота ювенальної превенції покликана попередити або належним чином відреагувати на випадки насильства в учнівському середовищі. Інспектори роз’яснили школярам, що булінг не є нормою, а фактично являється злочином - і тому має правові наслідки, розповіли про види булінгу та проінформували, що потрібно робити, якщо стали жертвою цькування однолітків та як діяти, коли стали свідками насильства.

Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі, мали можливість поговорити про те, хто стає жертвами шкільного булінгу. Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему і задати питання інспекторам поліції.

За матеріалами сайту відділу освіти Стрийської РДА.