ДІТИ СТРИЙЩИНИ НАПИСАЛИ ЛИСТА ВОДІЯМ

ДІТИ СТРИЙЩИНИ НАПИСАЛИ ЛИСТА ВОДІЯМ

Cьогодні, 15 серпня, в бібліотеці села Братківці відбулася акція «Напиши листа водію».

 Вона проходила за участю членів  жіночого читацького клубу «Берегиня» та молодших читачів бібліотеки. Розпочався захід із вступного слова бібліотекаря Пастернак Оксани, яка привернула увагу присутніх до жахливої проблеми сьогодення - смертності й травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод, зосередила увагу на дотриманні правил поведінки на дорогах.

Учасники акції переглянули також відеофільм «ДТП на дорогах України», який продемонструвала вчитель Братковецької СЗОШ Леся Дячишин. Опісля всі писали листа – звернення до водія, в якому просили дотримуватися безпеки руху на дорогах, щоб зберегти людські життя.