forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У ЛАНІВСЬКІЙ ШКОЛІ ЗАМІНИЛИ ВІКНА

У ЛАНІВСЬКІЙ ШКОЛІ ЗАМІНИЛИ ВІКНА

В освітніх закладах району на повну готуються до початку нового навчального року. Активно кипить робота з поточного та капітального ремонту, заміни старих вікон та дверей, покращення матеріально-технічної бази.

Окрім бюджетних районних коштів, залучають кошти громад, місцевих меценатів, беруть участь в обласних конкурсах мікропроектів.

Зі слів директора Ланівської СЗОШ І-ІІІ ст.Нелі Конюх, завдяки участі у мікропроекті у школі завершили заміну практично всіх вікон на сучасні. Цей процес проводили у кілька етапів, до яких залучали кошти обласного та районного бюджетів, батьків, місцевих підприємців. Загальна сума проекту склала 321 тис.грн.

До неї увійшла субвенція з обласного бюджету – 130 тис.грн, районний бюджет виділив – 128 350 грн., спонсорські кошти – 32 100 грн. надані ТзОВ «Галичина – Захід», 24 863 грн. – внесок громади. Закінчивши заміну віконних конструкцій, керівник навчального закладу окреслює нові плани на майбутнє. Цього року планує знову заявити про участь в обласному конкурсі, щоб зробити капітальний ремонт спортзалу та утеплити фасад школи.