У СТРИЮ ХОЧУТЬ ВІДНОВИТИ ПАМ'ЯТНИК ШЕВЧЕНКУ ТА ПЕРЕНЕСТИ ЙОГО НА ВИДНЕ МІСЦЕ

У СТРИЮ ХОЧУТЬ ВІДНОВИТИ ПАМ'ЯТНИК ШЕВЧЕНКУ ТА ПЕРЕНЕСТИ ЙОГО НА ВИДНЕ МІСЦЕ

На сайті Стрийської міськради зареєстровано петицію, в якій автор пропонує відновити пошкоджений пам'ятник Кобзарю у Стрию та перенести його на видне місце. 

"У зв'язку із вандальним руйнувнням та пошкодженням пам'ятника Т. Г. Шевченка у одноіменному парку в місті Стрию пропонується відновити даний пам'ятник та перенести його з тупика, куди практично не ходять люди, на перетин центральних алей парку", - сказано в повідомленні. 

Автором петиції є Роман Мацик. За декілька днів вона зібрала 41 підпис зі 150 необхідних. 

Петицію переглянути можна тут.