ВЧОРА ВВЕЧЕРІ НА СТРИЙЩИНІ ВОДІЙ ЗЛЕТІВ У КЮВЕТ
Вчора, 18 лютого, на Стрийщині чоловік з'їхав у кювет.
О 19:20 до рятувальників надійшло повідомлення, що в с. Баня Лисовицька Стрийського району водій автомобіля «Volkswagen Passat B5» з’їхав в кювет та самостійно не може виїхати.
Рятувальники 9 ДПРЧ м. Моршин за допомогою буксирувального тросу витягнули автомобіль.

