forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
НА СТРИЙЩИНІ СТАРТУВАВ МІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ

НА СТРИЙЩИНІ СТАРТУВАВ МІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ

Відповідно до Розпорядження голови Стрийської райдержадміністрації від 07 березня 2019 року №64 «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля» на території нашого району з 18 березня по 18 квітня 2019 року буде проходити місячник благоустрою. 

Основними завданнями та заходами на час проведення місячника буде покращення стану довкілля, озеленення, благоустрій населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення.
Закликаємо кожного громадянина району стати корисним для довкілля, підтримувати чистоту шляхом організації невеличких екологічних акцій. До прикладу, прибрати територію, висадити зелені насадження (квіти, кущі та дерева) у власному дворі, на вулиці, біля будинку тощо. Таким чином, донести усім мешканцям - від маленького до великого, як важливо підтримувати чистоту та проводити озеленення територій.