НА СТРИЙЩИНІ ШКОЛЯРІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФЛЕШМОБІ «УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ»
18 вересня у рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» учні П’ятничанського НВК І-ІІ ст. провели «дорожній» флешмоб «Безпечна дорога до школи».
Діти, беручи участь у повчальному флешмобі, намагалися донести до оточуючих, наскільки життєво важливо виконувати правила дорожнього руху і обов’язково навчати дітей дотримуватися безпечної поведінки на вулицях і дорогах.
Головна мета заходу – нагадати всім учасникам дорожнього руху, що правила дорожнього руху – це закон життя.
До проведення акції школярі разом з педагогами готувалися заздалегідь, приготувавши малюнки та пам’ятки на тему дорожньої безпеки, а також танець під запальну музику, яким привернули увагу перехожих. Захід став можливий завдяки зусиллям хлопців та дівчат 4-5 класів, ідейному натхненникові та організатору Галині Стриганин та хореографу Наталії Шигіній. Також на лінійці було проведено бліц-опитування "Чи знаєш ти правила дорожнього руху?"

