ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗНАЙШЛИ ЗНИКЛОГО СТРИЙСЬКОГО ШКОЛЯРА

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗНАЙШЛИ ЗНИКЛОГО СТРИЙСЬКОГО ШКОЛЯРА

Він здоровий та неушкоджений, невдовзі його передадуть матері.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

До Стрийського відділу поліції  19 лютого по допомогу звернулася місцева мешканка. Жінка повідомила, що її 13-річний син Гуляк Роман Андрійович, учень 8 класу, близько сьомої години ранку вийшов з дому до школи та не повернувся, його місцеперебування досі невідоме. 

Поліцейські негайно розпочали комплекс слідчо-розшукових заходів. І сьогодні, 20 лютого, виявили хлопця на стрийському залізничному вокзалі. З’ясувалося, що він перебував у Львові.