НА ТРАДИЦІЙНОМУ КАРПАТСЬКОМУ ЯРМАРКУ У СТРИЮ ЗАПОЧАТКУЮТЬ

НА ТРАДИЦІЙНОМУ КАРПАТСЬКОМУ ЯРМАРКУ У СТРИЮ ЗАПОЧАТКУЮТЬ "КНИГУ РЕКОРДІВ СТРИЙЩИНИ"

8-10 червня у Стрию пройде фестиваль СтрийОрганікФест. Літо 2018. Традиційний карпатський ярмарок розпочнеться 8 червня о 10.00 на Майдані Ринок. Стриян запрошують прийти у вишиванках, скуштувати карпатські смаколики і весело провести час. 

Родзинкою цьогорічного фестивалю СтрийОрганікФест стане проведення благодійного концерту "Яскраве місто" за участю зірок естради України. Метою дійства 9 червня є збір коштів для створення муралів на чотирьох школах у м. Стрий.

Окрім того в рамках святкування пройде обласний Велофестиваль під час якого відбудуться аматорські змагання з велокрос-кантрі на кубок "Козацького двору", а також веломандрівки районом.

Ще однією цікавинкою стане започаткування проекту «Книга рекордів Стрийщини» і нагородження переможців в 30-ти номінаціях. І як завжди порадує стриян та гостей інсталяція середньовічного турніру від лицарського клубу «Баннерет». Вхід вільний