forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ЛАНІВСЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДВІДАЛИ МУЗЕЙ ІВАНА ФРАНКА

ЛАНІВСЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДВІДАЛИ МУЗЕЙ ІВАНА ФРАНКА

Днями учні 7 та 10 класів Ланівської СЗОШ І-ІІІ ст. разом із вчителями відвідали місто Львів, де побували у музеї Івана Франка, будинку, видатного письменника, ученого, політичного та громадського діяча.

У музеї повністю відтворено робочий кабінет Івана Франка – його улюблену кімнату. Школярі побачили його особисті речі: фортепіано, робочий стіл, за яким він працював, чорнильниця з ручкою, книги, гуцульський ніж для розрізування паперів, підсвічник, скринька для рукописів. За цим столом письменник написав сотні творів, у тому числі й поему «Мойсей». Біля стола поруч із кріслом – рибацька сітка, сплетена письменником власноруч.Тут стоять Франкові шафи з книжками, на стінах портрети і малюнки Івана Труша – близького приятеля письменника.

Багато вражень отримали учні також під час відвідин державного меморіального музею Михайла Грушевського –професора Львівського університету, історика, Першого Президента Української Народної Республіки. Дана екскурсія була спрямована на формування патріотичних почуттів в учнів та поглиблення їх знань з історії України.

Фото: Стрийська РДА.