forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ЯКІ ШТРАФИ ОЧІКУЮТЬ НЕПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

ЯКІ ШТРАФИ ОЧІКУЮТЬ НЕПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

Стрийська ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області інформує платників податків, що у разі якщо він не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання протягом строків, визначених Податковим кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Крім того після закінчення встановлених строків погашення узгодженого грошового зобов’язання на суму податкового боргу нараховується пеня із розрахунку 120% річних облікової ставки НБУ, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті. Зазначена норма передбачена ст. 126 та пп. 129.1.1 ст. 129 Податкового кодексу України.